in

Vybrali byste si? Top 10 nejdražších PSŮ na světě, kteří jsou neuvěřitelně OKOUZLUJÍCÍ!

instagram.com instagram.com
Reklama

Pes je považován za nejlepšího přítele člověka. A pokud chcete, aby váš přítel měl určité čisté plemeno, pokrevní linii nebo barvu, můžete za něj nakonec zaplatit obrovské množství peněz. Kolik za jaké plemeno se dozvíte zde!

1. Pomeranian – od 18.000 Kč

https://www.instagram.com/p/CEz-0oSBqCm/

2. Argentinská doga – od 23.000 Kč

3. Akita Inu – od 18.000 Kč

View this post on Instagram

Just been to the vets.. he got an infusion with some other fluids. We got some tablets to take home. He has the liver of an old sick dog (note Kito is only 4) We have to change his diet, it should contain hardly any fat and less carbohydrates. But i must say he is alot brighter today.. Hopefully he will soon be okay again. As I can see he is missing the daily adventures that arent possible at the moment 😔 #fluffderwoche #lieblingshund #lieblingshunde #hundekind #hundefreunde #cane #petfluencer #hundeglück #hundeblick #dog #puppy #hundeleben #hundewelt #petfluencer #akita #blogger_de #hundewelpen #hundaufinstagram #hundekind #hund #hundefotografie #ilovemydog #besterhund #hundeglück #hundeliebe

A post shared by ☆🇱🇻 Adventurepup 🇱🇻☆ (@akita_inu_kito) on

4. Rotvajler – od 24.000 Kč

5. Faraonský pes – od 28.000 Kč

View this post on Instagram

Pharaoh Hound

A post shared by maria ruiz (@maria_ruiz_2018) on

Reklama

6. Azavak – od 70.000 Kč

7. Tibetská doga – od 58.000 Kč

View this post on Instagram

ماستيف تبتي #tibetanmastiff #mastiff#ماستيف

A post shared by Tibetan Mastiff (@tibetan_mastiff_lover) on

8. Čau-čau – od 20.000 Kč

9. Lvíček – od 111.000 Kč

10. Samojed – pd 90.000 Kč

Znáte další drahá plemena psů, o kterých jsme se nezmínili? Nebo možná některé z nich dokonce vlastníte? Nebojte se o tom s námi pobavit. Jinak, pokud by se někdo divil, proč jsou tito psi tak drazí a jestli to není náhodou přestřelené, tak tu máme pro vás vysvětlení. Jedná se všechno o ceny za naprosto čistokrevné psy s dlouhým rodokmenem, s papíry a podobně. Samozřejmě, že se dají sehnat tato plemena levněji, avšak to se bavíme o psech bez papírů.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama