in

Souhlasíte? 12 pravd, které by měla vědět každá HOLKA, než DOSPĚJE!

brightside.me
Reklama

Děti mají tendenci růst neuvěřitelně rychle. A než se nadějete, z dítěte se stane okouzlující mladá dáma nebo chlapec, kteří mají v rukou kufr a stojí na pokraji dospělosti. V takových chvílích často litujeme, že jsme neměli čas vysvětlovat svým dětem některé důležité věci. Dnes jsme se proto rozhodli zveřejnit 12 pravd, které by měla vědět každá holka, než dospěje.

1. Chyby jsou odměnou za zážitek, kterému se na cestě ke štěstí nemůže nikdo vyhnout.

brightside.me

2. Dokonalí lidé neexistují. Nikdo neví všechno a každý z nás někdy selže. Tajemství úspěchu je jednoduché – stoupejte častěji, než padáte.

brightside.me

3. Važte si sebe. Názory jiných lidí by vás neměly ovlivňovat. Buďte schopni naslouchat sobě a nezávisle určovat své silné a slabé stránky, na kterých budete pracovat.

Eww, ona je tlustá. – Nejsem tlustá. Jsem krásná žena ze 17. století.

brightside.me

4. Vaše první láska nemusí nutně trvat celý život. Lidé se vyvíjejí a mění. Měli byste se poučit z neúspěšných vztahů, ale nikdy neztratit víru v lásku.

My se rozcházíme?! Jsme spolu už od páté třídy! – A od té doby jsi nedospěl.

brightside.me

5. Laskavost dělá zázraky. Složte člověku, který vás nemá rád, kompliment ze srdce a uvidíte, že se z toho mrzutého člověka stane osoba s dobrou duší.

brightside.me

6. Pomozte ostatním, jen když máte něco navíc, ale nedávejte jim to poslední, co máte. 99% lidí to neocení. Nedělejte nic za někoho.

Půjčím ti všechny moje poznámky!

Udělala jsi úkol i za mě? – Ne, cením si svého času.

brightside.me

7. Chcete-li člověka lépe poznat, podívejte se, jak zachází se zvířaty. Osoba s laskavým srdcem nikdy neurazí malého tvora, který se nemůže bránit.

Proč se mi pleteš do cesty, psisko?

brightside.me

8. Neztrácejte čas snahou dělat věci podle ostatních. Váš život je vaše cesta, kde pouze vy rozhodujete, zda se chcete přetvořit tak, aby jste vyhovovali standardům k potěšení každého, nebo žili pro své vlastní potěšení.

Vzala sis tenisky? Na maturitní párty?! – Cítím se pohodlně.

brightside.me

9. Věř si. Když vaše důvěra v sebe sama oslabí, zastavte se a poslouchejte své srdce. Nikdo neví lépe než vy, co je pro vás to pravé.

Ničeho nedosáhneš. – Nic v té hlavě nemáš. – Průměrná.

brightside.me

10. Nespěchejte s prodejem svého jediného bytu, abyste si vy a váš manžel mohli koupit větší. Pokud se ukáže, že je váš partner není ten pravý, mějte vždy k dispozici záložní místo, kam můžete jít.

Rozvádíme se? Nemáš kam jít! – Vlastně, mám…

brightside.me

11. Věci vám udělají radost jen na krátkou dobu. Zážitky jsou cennější než věci. Nezáleží na tom, kolik váš telefon stojí, když se projdete po Manhattanu.

Měla jsi raději utratit své peníze za normální blůzu.

brightside.me

12. Mnoho přátel ze školy zmizí z vašeho života ihned po ukončení studia. Pokud máte štěstí, že zůstanete přáteli alespoň u jednoho z nich, postarejte se o tento poklad.

Spolu a navždy! – Děkuji ti za tak silné přátelství.

brightside.me

Bohužel, některé věci člověka naučí až sám krutý život. A někdy právě po oné kruté zkoušce máme chuť všechno vzdát. Je to pochopitelné, je to hlavně i lidské, ale je důležité setrvat a vždy se všechno obrátí v dobré. Dnes jsme vám pár pravd řekli a doufáme, že bude váš život hned o něco lehčí, a že tohle všechno jedou řeknete i svým dětem.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama