in

Oživlé město? 12 ukázek POULIČNÍHO UMĚNÍ, u kterého nebudete věřit svým očím!

reddit.com reddit.com
Reklama

Pouliční umění je často hodně kontroverzní. Nejtypičtější z nich, graffiti, někdo považuje za vandalství a pravdou je, že některá místa to opravdu ničí, na druhou stranu pokud jsou graffiti na správném místě, tak mu dodají zcela nový ráz a takové místo je pak mnohem zajímavější. Pouliční umění však může být mnohem rozmanitější a dnes vám ukážeme úžasný mix, u kterého nebudete věřit, že jde o reálné výzdoby města!

1. Odlupuje se nám tu stěna.

reddit.com

2. Není nad pořádný výhled.

3. Ty cihly nebyly moc kvalitní.

4. No, opilej bych to vidět nechtěl. 😀

View this post on Instagram

Yes!…so happy to say mission accomplished. SUPPORT in Venice to support this wonder of city that is threatened by climate change. I hope my art brings a new focus of attention to a global calamity that we are faced with. A big thank you to the city of Venice and to his Mayor Luigi Brugnaro for believing in this installation from the beginning, to Ca' Sagredo hotel represented by Lorenza Lain (the force of Nature) to C and C architectural Studio, Fulvio Caputo, Marco Zanon, Ufficine delle Zattere, Luisa Flora, Tecmolde, Julio and Irene Luzan and the entire team, She Digital, Grupoo Orseolo with Rein srl and the Gondolieri of Venice. To my super team in Spain at Quinn Creations To my family, my wife and especially my son Anthony for letting me use his hands, and of course to @halcyongallery , representanted by Paul Green, Udi Sheleg and assisted by Shani, Helga and all in the gallery, because without their continued organizational, moral, artistic and financial 'support' none of this could have happened. #biennale2017venezia #biennale2017 #lorenzoquinn #lorenzoquinnartist #venezia #halcyongallery #support #supportart #climatechange @awesome.earth

A post shared by Lorenzo Quinn (@lorenzoquinnartist) on

5. Už jenom dát ty kontejnery na sebe muselo být těžké, natož je pak nabarvit.

reddit.com

6. Podpěrné sloupy jako světelné stromy.

reddit.com

7. Pro všechny milovníky lega!

reddit.com

8. Letošní mrazy jsou opravdu silné.

9. Přerostlá chobotnice v opuštěné továrně.

10. Nedokončená budova, ovšem trochu zvláštním stylem.

11. Tohohle bych se lekl i ve dne.

View this post on Instagram

Hey San Francisco ✌🏻day 1 ! #newproject

A post shared by JR (@jr) on

12. Radar z hradních dveří.

reddit.com

13. Ožralé pouliční lampy. 😀

reddit.com

14. Vypadá to jako pokus o to dostat se ven z vězení.

15. Model v životní velikosti?

Opravdu úžasné, co někdo dokáže udělat z obyčejných míst ve městě! Kdo z vás by chtěl 3D efekt i na svém doma? My tedy rozhodně! Je to naprosto dokonalý způsob, jak se od ostatních domů odlišovat.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama