in

Oni že jsou v Guinessově KNIZE REKORDŮ? 10+ novodobých HVĚZD, které tam NAJDETE!

Zdroj : adme.ru

Herci a hudebníci zpravidla spadají do Guinessovy knihy rekordů v důsledku náhodné shody okolností, které nemohou ovlivnit (obdržení nejvyššího honoráře, prodej největšího počtu alb atd.). Některé hvězdy se však stávají šampióny zcela nevídanými způsoby. Například dělají největší koktejl, pořizují selfie z nejdelší tyče nebo křičí nejhlasitěji. Tohle a ještě více se dnes dozvíte v našem článku.

1. Dwayne Johnson

1) V roce 2007 za nejvyšší poplatek, jaký kdy byl zaplacen za hercovu první hlavní roli.

2) Za 3 minuty pořídil 105 fotek s fanoušky a to snímky nebyly rozmazané.

3) Připravil největší množství omáčky (téměř 245 kg). Poté byla darován neziskové organizaci z Los Angeles, která distribuuje jídlo bezdomovcům.

2. Ben Stiller

Herec pořídil fotografii pomocí nejdelší selfie tyče na světě. Její délka byla 8,56 m a byla vyrobena z tyče na mytí oken.

Zdroj : adme.ru
Zdroj : adme.ru

3. Farrell Williams

Za nejdelší videoklip v historii hudby. Délka videa pro skladbu „Happy“ je 24 hodin. Během této doby se čtyřminutová stopa „Happy“ přehrána v kruhu 360krát.

Zdroj : adme.ru
Reklama

4. Eminem

Eminem, se dostal do Guinessovy knihy rekordů v roce 2013 díky své písni „Rap God“. Stopa trvá 6 minut a během této doby rapper přečetl 1 560 slov. A v jedné části vyslovil Eminem za 15 sekund 97 slov.

#RapGod in Guinness World Records

Publiée par Eminem sur Vendredi 5 septembre 2014

5. Snoop Dog

V roce 2018 připravil americký rapper Snoop Dogg největší koktejl na světě. Použil 315 litrů ginu, 156 litrů meruňkové brandy a téměř 106 litrů pomerančové šťávy. Nádoba s nápojem byla zdobena obří slámkou, růžovým deštníkem a melounem napíchnutým na meč.

Zdroj : adme.ru