in

Oni že jsou v Guinessově KNIZE REKORDŮ? 10+ novodobých HVĚZD, které tam NAJDETE!

Zdroj : adme.ru
Reklama

Herci a hudebníci zpravidla spadají do Guinessovy knihy rekordů v důsledku náhodné shody okolností, které nemohou ovlivnit (obdržení nejvyššího honoráře, prodej největšího počtu alb atd.). Některé hvězdy se však stávají šampióny zcela nevídanými způsoby. Například dělají největší koktejl, pořizují selfie z nejdelší tyče nebo křičí nejhlasitěji. Tohle a ještě více se dnes dozvíte v našem článku.

1. Dwayne Johnson

1) V roce 2007 za nejvyšší poplatek, jaký kdy byl zaplacen za hercovu první hlavní roli.

2) Za 3 minuty pořídil 105 fotek s fanoušky a to snímky nebyly rozmazané.

3) Připravil největší množství omáčky (téměř 245 kg). Poté byla darován neziskové organizaci z Los Angeles, která distribuuje jídlo bezdomovcům.

2. Ben Stiller

Herec pořídil fotografii pomocí nejdelší selfie tyče na světě. Její délka byla 8,56 m a byla vyrobena z tyče na mytí oken.

Zdroj : adme.ru
Zdroj : adme.ru

3. Farrell Williams

Za nejdelší videoklip v historii hudby. Délka videa pro skladbu „Happy“ je 24 hodin. Během této doby se čtyřminutová stopa „Happy“ přehrána v kruhu 360krát.

Zdroj : adme.ru

4. Eminem

Eminem, se dostal do Guinessovy knihy rekordů v roce 2013 díky své písni „Rap God“. Stopa trvá 6 minut a během této doby rapper přečetl 1 560 slov. A v jedné části vyslovil Eminem za 15 sekund 97 slov.

#RapGod in Guinness World Records

Publiée par Eminem sur Vendredi 5 septembre 2014

5. Snoop Dog

V roce 2018 připravil americký rapper Snoop Dogg největší koktejl na světě. Použil 315 litrů ginu, 156 litrů meruňkové brandy a téměř 106 litrů pomerančové šťávy. Nádoba s nápojem byla zdobena obří slámkou, růžovým deštníkem a melounem napíchnutým na meč.

Zdroj : adme.ru

Reklama

6. Justin Bieber

Tento zpěvák je v knize rekordů 14krát. Dnes ale zmíníme jen ty nejzajímavější.

1) Nejoblíbenější skladba týdne na Spotify

2) Nejsledovanější kanál na YouTubeJustin

3) Největší počet disliků – 11 miliónů – u písničky „Baby“

Zdroj : adme.ru

7. Vin Diesel

V listopadu 2013 zveřejnil Vin Diesel příspěvek na Facebooku , který zasvětil svému zesnulému partnerovi na scéně a blízkém životním příteli Paul Walkerovi. Dojemný text získal více než 8 milionů lajků a stal se tak nejoblíbenějšího příspěvku na Facebooku.

Zdroj : adme.ru

8. Jackie Chan

Od roku 2012 je slavný hrdina komediálních akčních filmů Jackie Chan oficiálně považován za herce s největším počtem provedených kaskadérských kousků.

View this post on Instagram

Love JJ & Jones!

A post shared by Jackie Chan 成龍 (@jackiechan) on

9. Robert Downey Jr.

K 48. výročí herec poprvé navštívil Čínu. Tehdy „Iron Man“ dostal pohlednici podepsanou 5 339 fanoušky, mimo jiné i čínskými hvězdami jako Huang Xiaoming a Wang Xuezi.

10. Madonna

1) V muzikálu „Evita“ (1996) nosila celkem 85 různých outfitů a vytvořila tak rekord pro počet použitých kostýmů. Kromě oblečení se účes herečky změnil 42krát, 56krát – náušnice, 39krát – klobouky.
2) V roce 2014 se na večírku objevilo 440 fanoušků zpěvačky oblečených jako Madonna.

11. Ozzy Osbourne

12. června 2010 v Kalifornii během baseballové hry britský rockový zpěvák Ozzy Osbourne vyzval fanoušky, aby zakřičeli slovo „křičet“ co nejhlasitěji a nejdéle. Fanoušci úspěšně vyhověl žádosti a stalo se to světovým rekordem.

View this post on Instagram

#MondayFace

A post shared by Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne) on

12. Shakira

Slavná kolumbijská zpěvačka Shakira se dostala na stránky Guinnessovy knihy rekordů, protože se stala první osobou na světě, jejíž účet na Facebooku získal 100 milionů lajků. Ačkoli předtím, Shakira se už dvakrát stal držitelem rekordu – za nejprodávanější hispánské album v USA a za nejprodávanější hispánský singl všech dob.

13. Hugh Laurie

Hvězda seriálu „Doktor House“ se stala mistrem Guinessovy knihy jako nejvyšší placený televizní herec. Za natáčení jedné série obdržel přibližně 700 tisíc dolarů.

Zdroj : adme.ru

Reklama