in

Oblíbený seriál “Krok za krokem“! JAK vypadají a ČÍM se nyní herci živí?

Reklama

Každý si určitě vzpomíná na oddechový seriál Krok za krokem, který byl vysílán v devadesátých letech. Už je to přes 20 let, co byl odvysílán poslední díl, tak se pojďte podívat, jak se teď živí herci a jak vypadají.

1. Patrick Duffy

Patrick Duffy si kromě seriálu ,,Krok za krokem“ také zahrál v seriálu ,,Dallas“. V televizi se dodneška objevuje, ale jen v malých rolích.

prozeny.cz

2. Suzanne Somers

Suzanne Somers se herectví už moc nevěnuje, nicméně začala psát knihy, především o medicíně. Napsala například knihu o rakovině a její léčbě.

prozeny.cz

3. Christine Lakin

Jako jedna z mála se herectví věnuje i nadále. Christine Lakin měla štěstí a televizní tvůrci ji začali obsazovat i do dalších seriálů.

prozeny.cz

4. Sasha Mitchell

Sasha Mitchell si zahrál v mnoha dalších filmech, ale kromě herectví ho zajímá také bojové umění. A proč byl vlastně ze seriálu Krok za krokem vyhozen? Protože jeho manželka ho obvinila z domácího násilí.

prozeny.cz

5. Staci Keanan

Staci absolvovala vysokou školu a herectví se věnuje i nadále, byť jde o menší role.

prozeny.cz

6. Brandon Call

Brandon byl postřelen do obou paží a od té doby už se na veřejnosti nechce objevovat. Dnes provozuje benzinku a je spokojený.

prozeny.cz

7. Angela Watson

Angela se herectví sice už aktivně nevěnuje, ale zato pomáhá mladým hercům prosadit se ve světě šoubyznysu.

prozeny.cz

8. Christopher Castile

Christopher Castile vystudoval vysokou školu a nyní učí na střední. Ovšem ne matematiku, která ho bavila v seriálu, ale dějepis.

prozeny.cz

Reklama