in ,

Nikdy nepodceňujme sílu ČLOVĚKA! 10+ fotek ohromné VÝDRŽE našeho těla.

facebook.com facebook.com
Reklama

Každý z nás může udělat i nemožné. Fotografie v této galerii jsou důkazem toho, že lidský duch je silnější, než jsme očekávali. Proto nikdy nepodceňujme lidskou sílu, protože jak sami můžete vidět, všechno je možné!

1. Ruce veslaře

Anglický veslař Alex Gregory, dvojnásobný olympijský zlatý medailista, zveřejnil tento obrázek na svém twitteru. To jsou jeho ruce poté, co strávil dlouhou dobu ve veslařských rukavicích.

twitter.com

2. Přežívání v extrémních teplotách.

Wim Hof, známí jako Iceman (ledový muž), je nizozemský extrémní sportovec. Vlastní více než 20 světových rekordů, z nichž jeden je za nejdelší ledovou lázeň. Je tvůrcem řady technik boje proti extrémně nízkým teplotám, včetně metody dýchání.

twitter.com

3. Král v chůzi ve výškách

Nik Wallenda se stal prvním člověkem, který překročil Grand Canyon po napnutém laně. Provazochodectví má v žilách. Jeho pradědeček kráčel 1200 stop přes vodopády Tallulah a jeho matka dodnes chodí po laně a chodívala i když byla těhotná s Nikem. V roce 2012 se stal prvním člověkem, který přešel přímo nad Niagarskými vodopády. Plní si tak svůj životní sen a dokazuje, že nic není nemožné.

wikipedia.org

4. Více než 9 hodin v pozici prkna pro pomoc charitě.

George Hood, bývalý námořní důstojník, nedávno překonal rekord „pozice prkna“. Vydržel jako prkno po dobu 9 hodin a 20 minut a porazil svůj předchozí rekord 9 hodin a 11 minut. S každým rekordním pokusem získává peníze na charitu.

twitter.com

5. Ruku v ruce se navzájem podporujme.

Ma Li a Zhai Xiaowei jsou čínští tanečníci, kteří vystupují po celém světě ve své show „Ruku v ruce“. Zhai při dopravní nehodě přišla o ruku, zatímco její partner, Ma, přišel o nohu.

viralistas.com

6. Lezení bez jištění.

Obrázek ukazuje amerického horolezce Alexa Honnolda v národním parku Yosemite. Stal se první osobou, která dokončila tento výstup bez jištění. Stoupání mu trvalo 3 hodiny a 56 minut.

7. Handicapovaný člověk závodící přes vrchol Mt. Evans, Colorado.

reddit.com

8. Nejstarší gymnastka na světě.

Tato 91letá německá sportovkyně, nejstarší gymnastka na světě, stále pravidelně provádí triky na paralelních lištách. Začala s gymnastikou ve věku 9 let, poté přešla na házenou a v 56 letech se vrátila, aby soutěžila ve svém oblíbeném sportu. Říká, že den, kdy přestane dělat gymnastiku, je den, kdy umře.

facebook.com

9. Nejsilnější dítě na světě.

Tento rumunský chlapec, Giuliano Stroe, začal posilovat již ve věku 2 let a stanovil světový rekord pro nejrychlejší 10 metrovou procházku po rukou se závažím již ve věku 4 let.

View this post on Instagram

Morning workout💪 #bodybuilding

A post shared by Giuliano Stroe (@giulianostr0e) on

10. První zcela beznohý člověk, který dosáhl vrcholu Everestu.

Mark Inglis ztratil obě nohy již ve věku 23 let, když spadl do ledové jeskyně na vrcholu nejvyššího vrcholu Nového Zélandu. To ho nezastavilo v dosažení jeho snu a v roce 2006 se stal prvním zcela beznohým člověkem, který kdy vyšplhal na Everest. Mezi těmito dvěma událostmi si Mark vybudoval kariéru jako vědec, vinař, paralympijský atlet a motivující řečník.

facebook.com

11. Hraní na kytaru bez rukou.

José Antonio Meléndez Rodríguez se narodil bez obou paží, ale to ho nezastavilo v hraní na kytaru. Naučil se hrát na kytaru nohama. 15. září 1987 hrál dokonce pro papeže Jana Pavla II. a tato událost změnila jeho život. První album vydal v roce 1989 a stal se známým po celém světě jako talentovaný zpěvák, hudebník a skladatel.

wikipedia.org

12. Sám si musel amputovat ruku a dále se věnuje horolezectví.

Aron Ralston ztratil paži při nehodě v kaňonu. Musel si sám amputovat svou vlastní paži, aby se vyprostil zpod balvanu, který ho po dobu 3 dnů věznil přimáčknutého. Tato nehoda ho však nezastavila.

twitter.com

13. Nohy cyklisty,

Polský závodní cyklista Pawel Poljanski zveřejnil tento obrázek na Instagramu, aby ukázal, jak jeho nohy vypadají po etapě Tour de France, která byla dlouhá 165 km.

Je celkem smutné vidět naprosto zdravého člověka, který jen sedí, ztěžuje si na své problémy a říká, že už nemá smysl žít. Jak jste mohli sami vidět v dnešní galerii, pokud člověk chce, tak jej nic nezastaví. Jedině samotná smrt! Tito lidé si opravdu zaslouží obdiv.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama