in

Netradiční TAXI v Bombaji? Top 10 ukázek šílených MOTIVŮ stropu.

instagram.com instagram.com
Reklama

Někteří lidé sbírají magnety nebo pohlednice z ledničky, ale Rachel Lopez má neobvyklý koníček. Fotografuje barevné vzory, které pokrývají stropy taxíků v Bombaji. Když sedíte v autě, jen zřídka kdo přemýšlí o tom, jak vypadá strop, ale pokud pojedete taxíkem v Bombaji, najdete nad hlavou ovocné mísy, květiny nebo dokonce vzor zebry. Takové taxíky se u nás nevidí.

1. Jahodové pole

2. Zelenina všude kolem.

3. Všude samá zebra.

4. Připomínky sladkého dětství.

5. Kdo v tom taky vidí ta sladká lízátka?

Reklama

6. Modrý vojenský vzor

7. Jako ubrus u babičky.

8. Jahody

9. Lotosové květy

10. Rachel Lopez osobně.

View this post on Instagram

As I turn #38, a different view of a #mumbaitaxi #ceiling. What an incredible year it's been! Thank you @design for meeting me (and taking this picture) when you visited Mumbai 🙏. Thank you to publications in America, the UK, Greece, Switzerland, Portugal, France, Argentina, Australia and beyond who've featured my series 🙏. Thank you, Instagrammers, for being part of my commutes and for your love 🙏. And thank you to Mumbai's taxi drivers, the silent force that created this incredible art gallery 🙏. To more ceilings, more fans, and more art 🎂 🎉 🥂🚖 ♥ #Mumbai #India #kaalipeeli #taxi #cab #print #pattern #design #graphicdesign #visualart #surfacepattern #patterndesign #motif #colour #decor #interiors #art #famous #creative #symmetry #photoseries #lookup #forehead #selfie #shoutout #birthday #imadethis

A post shared by Rachel Lopez (@thegreaterbombay) on

Důležité je, umět se radovat z maličkostí a detailů. U nás jsou taxíky úplně obyčejná a nudná auta, a neříkejte, že i takový detail, jako veselý strop hned neudělá z jízdy zajímavý zážitek. Hold budeme muset do Bombaje.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama