in

Nejradši by na to ZAPOMNĚLI! 12 filmových SCÉN, které jsou pro herce noční MŮROU.

Zdroj : brightside.me
Reklama

Během své práce se herci často musí podvolit i tomu, co jim je nepříjemné a rozšířit tak hranice svých vlastních představ o tom, co je možné pro film udělat a co ne. A také ještě navíc musí vypadat přirozeně, protože diváci nesmí poznat jejich nechuť ke hraní určité role či scény. Tato obětavost často stojí za to, protože si pak diváci daný film užijí naplno, ale přesto je to noční můra pro všechny účastníky natáčecího procesu.

1. Sharon Stone – Základní instinkt

Když Sharon Stone promluvila o slavné scéně ve filmu základní instinkt, řekla, že to změnilo její život. Jde o to, že herečka nevěděla, jak nakonec bude tato scéna s překříženýma nohama vypadat a že jí režisér Paul Verhoeven přesvědčil, aby si sundala spodní prádlo, aby ukázala nadřazenost své postavy nad muži. Také jí slíbil, že na této scéně nikdo nic neuvidí. Ale po premiéře byla herečka šokována a nevěděla, co má dělat. Říká se, že dokonce i režisérovi dala facku.

Zdroj : brightside.me

2. Taylor Lautner — The Twilight Saga

Dobře vypadající Jacob z Twilight Sagy získal mnoho dívčích srdcí. Ve filmu bylo docela málo scén, kde Taylor Lautner musel ukázat své svalnaté tělo, protože samotný herec není fanouškem myšlenky, že musí být před kamerou téměř nahý. Lautner chtěl, aby kolegové a diváci věnovali více pozornosti jeho hraní než tělu.

Zdroj : brightside.me

3. Kate Winslet – Titanik

Vzpomínáte si na scénu v Titaniku, když Rose přijde k Jackovi a požádá ho, aby ji nakreslil nahou? Jak se ukázalo, pro Kate Winslet bylo docela těžké natočit tuto scénu, protože se styděla za své tělo. Kromě toho se cítila trapně, když se svlékala před svým přítelem Leonardem DiCaprio. Mnoho jejích fanoušků ji však požádalo, aby se jim na tyto fotografie podepsala, díky čemuž se Kate cítila neuvěřitelně trapně. Dokonce řekla, že tyto fotografie odmítá podepisovat, protože nyní je matkou 3 dětí a váženou herečkou.

Zdroj : brightside.me

4. Jim Carrey – Kick-Ass 2

V roce 2013 Jim Carrey hrál docela neobvyklou roli – superhrdinu s názvem Colonel Stars ve filmu Kick-Ass 2. Později herec připustil, že se velmi styděl za všechny násilné scény, kterých se zúčastnil. Carrey uvedl, že tato úroveň násilí je nevhodná, i když je to v komediálním akčním filmu.

Zdroj : brightside.me

5. Natalie Portman – Černá labuť

Natalie Portman vyhrála zaslouženého Oscara za roli v baletním tanečním thrilleru od Darrena Aronofsky, Černá labuť. Jeden ze záběrů z tohoto filmu jí ale stále připomíná nehezké vzpomínky. Jde o sexuální scénu mezi ní a Milou Kunis. V rozhovoru Portman řekla, že to bylo úplně šílené, protože Mila a ona byli blízcí přátelé. Herečka dokonce chtěla najmout dvojnici, ale nakonec se jí tento obtížný úkol podařilo zvládnout.

Zdroj : brightside.me
Reklama

6. Margot Robbie – Sebevražedný oddíl

Harley Quinn ze Suicide Squad je jednou z nejlepších postav filmu, ale Margot Robbi nebyla s některými scénami spokojená. Nejprve se cítila trapně chodit v mini-šortkách a roztrhaném tričku a následně ji vůbec netěšila scéna, kde její postava padá do barelu s chemikáliemi. Podle Margot to byl její nejhorší okamžik z celé její herecké kariéry: tekutina se jí dostala do nosu, uší i očí, a bylo to opravdu nepříjemné. A hned poté, co ji Joker vytáhl na povrch, se měla se na něj podívat láskyplnýma očima a při tom nevypadala moc dobře.

Zdroj : brightside.me

7. Kurt Russel – Osm hrozných

Ve filmu osm hrozných od Quentina Tarantina je scéna, kde postava herečky Jennifer Jason hraje na kytaru starou baladu a poté lovec odměn, Kurt Russell, jí vytrhne nástroj z rukou a rozbije ho na kousky. Kytara, kterou Russell rozbil, byl cenný starožitný nástroj, který stál 40 000 dolarů. Nebyla to jen rekvizita. Herec o tom samozřejmě nevěděl a řekl, že se velmi styděl za to, co se stalo.

Zdroj : brightside.me

8. Keira Knightley – Nebezpečná metoda

Film nebezpečná metoda vypráví příběh o vztahu mezi psychoterapeutem Carlem Gustavem Jungem a jeho pacientkou. Postavu Keiry Knightley tak čekala sexuální scéna s postavou psychoterapeuta, Michaela Fassbendera. Tato scéna byla pro herečku skutečnou výzvou. V rozhovoru dokonce připustila , že před natáčením si dala několik panáků a poté i sklenku šampaňského.

Zdroj : brightside.me

9. Ellen Page – Juno

Byl to film Juno , díky kterému byla Ellen Page opravdu slavná. Ve filmu je však epizoda, na kterou herečka není moc hrdá. Zatímco diskutují o potenciálním budoucím jménu pro dítě, její postava řekne homofobní vtip. Když její partner navrhne jméno Madison, řekne, že je to „trochu gay.“ Později herečka uvedla, že se za tento vtip velmi stydí, když je teď starší, a chápe, jak hloupé to bylo.

Zdroj : brightside.me

10. Josh Brolin – Avengers: Infinity War

Josh Brolin, který hrál Thanose v Avengers, byl ve své roli velmi přesvědčivý, ale později herec připustil, že scéna vraždy Loki byla pro něj velmi nepříjemná. Ve filmu, mazaný Loki několikrát předstíral svou smrt, takže si Thanos chtěl být jistý, že jej naposledy zabi on. Scéna, kde Thanos škrtí Lokiho, byla pro herce příliš brutální. Kromě toho Josh řekl, že v té chvíli cítil lítost s Tomem Hiddlestonem, protože s postavou strávil tolik času a tohle tak byla jeho poslední scéna.

Zdroj : brightside.me

11. Dakota Johnson, Jamie Dornan – Padesát odstínů šedi

Herci, kteří hráli hlavní role v tomto filmu, naprosto souhlasí s tím, že dělat všechny sexuální scény v tomto filmu pro ně bylo opravdu náročné. Byli horcí, zpocení a a až z toho  i nepříjemní. Kromě toho trvalo natáčení na pohled jednoduchých scén i několik hodin, takže herci museli ležet svázaní nebo se zavázanýma očima i několik hodin v řadě. A co je ještě horší, diváci nazvali práci Dakoty Johnson a Jamie Dornana jedním z nejvíce nepřesvědčivých vztahů v historii.

Zdroj : brightside.me

12. Chris Hemsworth – Thor: Temný svět

Je těžké uvěřit, že hezký Chris Hemsworth není fanouškem ukazování svého těla před kamerou. Takže, když musel sundat tričko v Thoru: Temný svět, cítil se velmi nepříjemně. V rozhovoru prohlásil, že se pokoušel přesvědčit režiséra, aby se jeho scéna bez košile vynechala, ale neposlouchal. Podobný příběh se poté stal i během natáčení Thorov: Ragnarok.

Zdroj : brightside.me

13. Emilia Clarke – Hra o trůny

Game of Thrones je považován za jeden z nejlepších televizních seriálů moderní éry. A některé scény „z postele“ byly zábavné. Hvězda Game of Thrones, Emilia Clarke, řekla v jednom ze svých rozhovorů, že během natáčení postelové scény mezi ní a hercem Jasonem Momou, zakryl jí i sebe růžovými nadýchanými ponožkami. To byl Jasonův způsob, jak situaci zpříjemnit, protože viděl, že Emilia byla velmi nervózní. Ona se tak začal hystericky smát, že zapomněla na všechno, co měla na scéně dělat, a kvůli tomu bylo natáčení toho dne zrušeno.

Zdroj : brightside.me

Reklama