in

Jak to tedy je?! 12 konspiračních TEORIÍ, které vyvolaly nemalý ROZRUCH.

Zdroj : adme.ru

Dění se ve světě mění rychlým tempem, každý den se najdou nové objevy a neustále se vyvíjejí nové výhody a vymoženosti civilizace. Ale bez ohledu na to, jak dynamický je život, zůstává jedna věc za všech okolností nezměněna: vášeň pro vše záhadné, nejednoznačné a také kolektivní nevědomí, které vyvolalo mnoho předpokladů z oblasti konspirační teologie. Tak co? Které teorii věříte, a která vám už přijde jako moc přehnaná?

1. Paul Walker zemřel kvůli vládě.

Hvězda filmové série „Rychle a zběsile“ zemřela v roce 2013 při dopravní nehodě. Ve stejném roce se na jednom ze zpravodajských serverů objevil článek, který zmínil zvláštní kuriozitu. Ukázalo se, že Paul věděl, že Americká vláda pod záminkou humanitární pomoci zásobovala Filipíny postižené tajfunem drogami a antikoncepcí, jenž byly v tomto státě zakázány. Zrodila se tedy teorie, že úřady eliminovaly Walkera, aby nemohl říci světu pravdu.

Zdroj : adme.ru

2.  #10yearschallenge není jen nostalgický flash.

Dokonce i v tak nevinné zábavě viděli konspirační teorii. Předpokládá se, že #10yearschallenge je projekt, který je navržen tak, aby vytvořil databázi pro předpovídání změn souvisejících s věkem pomocí umělé inteligence. Předpokládá se, že projekt zahájil Facebook. Kdo by taky nevyužil tolika volně dostupných dat.

Reklama

3. Nafingovaná dopravní nehoda.

Princezna se chtěla oženit s muslimským Dodim Al-Fayedem a byla připravena přijmout víru budoucího manžela. Podle svědectví Dodiho otce Mohammeda také Diana čekala dítě a tak byla uspořádána dopravní nehoda, která zabránila narození dítěte.

Zdroj : adme.ru

4. Steve Jobs svou smrt předstíral.

Na webové stránce Reddit se nedávno objevila fotografie zachycující osobu připomínající zakladatele společnosti Apple. Titulek zní: „Steve Jobs se skrývá v Egyptě po nahrání své smrti.“ Mnoho uživatelů tomu věřilo a okomentovalo obrázek na základě faktů: Jobsova láska k Egyptu a místní jednoduchý způsob života. Někdo také připomněl, že Steveův otec je Syřan, takže svým charakteristickým vzhledem by se snadno ztratil mezi místními obyvateli.

Zdroj : adme.ru