in

Jak moc jsou si PODOBNÉ? 15+ fotek MATEK s jejich slavnými a úspěšnými DCERAMI!

Zdroj : adme.ru
Reklama

Slavné a úspěšné ženy byly taky jednou jen dětmi a museli poslouchat své matky. Ne každý však ví, kdo stojí za jejich dokonalým vzhledem, kromě stylistů, vizážistů a kadeřníků. Mluvíme o hvězdných matkách – těch, které daly život ženám obdivovaným miliony fanoušků a to hlavně díky jejich kráse.

1. Vanya Nonnenmacher, matka Gisele Bündchen

Vanya Nonnenmacher předala brazilské supermodelce nejen německé kořeny, ale také její krásu: Giselle vypadala v mládí jako kopie své matky. Vanya pracovala v bance a nyní je v důchodu.

Zdroj : adme.ru

2. Jennifer Sue Crawford-Mollaf, máma Cindy Crawfordové

Jennifer Sue s dcerou Cindy a vnučkou Kaya (vlevo).

Zdroj : adme.ru

3. Linda Rosina Moss, máma Kate Moss

Když bylo Kate 13 let, její rodiče se rozvedli. Linda Rosina pracovala jako servírka v baru a ještě i vychovávala své dvě děti. Bylo to těžké, takže Kate musela matce pomáhat od útlého věku. Kdysi budoucí supermodelka tak prodávala vstupenky na atrakce a karnevaly, jakož i hračky v obchodě.

Zdroj : adme.ru

4. Olga Shaykhlislamova, matka Iriny Shayk

Olga Shaykhlislamova – učitelka hudby. Irinin otec zemřel v roce 2000, když jí bylo 14 let, a její matka musela pracovat ve 2 pracích, aby nakrmila sebe a své dvě dcery.

Zdroj : adme.ru

5. Theresa Kerr, máma Mirandy Kerr

Miranda a Teresa Kerr se podobají nejen svým vzhledem, ale také svým přístupem k ekologické kosmetice a zdravému životnímu stylu. Teresa je pro Mirandu spolehlivou podporou a zdrojem síly. Byla to maminka, kdo pomohl supermodelce se zahájením kosmetické řady Kora Organics a stát se generálním ředitelem právě této značky. Nyní Teresa odešla ze záležitostí své dcery a zabývá se vlastním projektem.

Reklama

6. Melanie Sloan, máma Scarlett Johansson

Melanie Sloan se narodila v židovské rodině, jejíž kořeny vedou do Polska a Běloruska. Scarlettin otec se s matkou rozvedl, když byla ještě dítě, a následně toto oddělení výrazně  herečku ovlivnilo. Kromě Scarlett má Melanie ještě 1 dceru a 2 syny.

Zdroj : adme.ru

7. Elaine Lively, máma Blake Lively

Maminka i táta Blake Lively jsou herci. Není proto divu, že se jejich dcera stala hvězdou zbožňovanou miliony fanoušků. Blake je nejmladší z 5 dětí v rodině.

2018 MTV Video Music Awards - Přílety: Novinky Foto
Zdroj : adme.ru

8. Maria de Graca Lima, matka Adriany Limy

Maria de Graca Lima je profesní sociální pracovnice. Pro Adrianu je máma spolehlivou podporou a oporou. Žena vychovala svou dceru sama poté, co otec opustil rodinu.

9. Brindya Rai, matka Aishwarya Rai

Maminka královny Bollywoodu, Brindya Rai, je spisovatelka. A podle pravidelných dojemných obrázků Aishwarya s matkou na Instagramu je jejich vztah velmi blízký. Kromě krásné dcery má Brindya i staršího syna.

10. Jacqueline Adams, matka Victorie Beckham

Jacqueline Adams v minulosti pracovala jako kadeřnice a byla zaměstnancem pojišťovací společnosti.

11. Lucilda Ambrosio, matka Alessandry Ambrosio

Alessandra, která od dětství snila o tom, že se stane slavnou modelkou, měla s matkou štěstí. Lucilda Ambrosio podpořila svou dceru na cestě ke snu jak morálně, tak finančně. Rodiče supermodelky měli vlastní čerpací stanici, což přineslo dobrý příjem.

12. Dianna Hart De La Garza, matka Demi Lovato

Dianna Hart De La Garza předala své dceři irské a italské kořeny. Maminka Demi Lovato také zpívala a byla roztleskávačkou Dallas Cowboys.

13. Jacqueline Lewsby, máma Emmy Watson

I když se Emma Watson narodila v Paříži, její rodiče jsou Britové. Emmina matka je stejně jako otec právnička. Když měla budoucí hvězda filmů Harryho Pottera 5 let, Jacqueline se rozešla se svým manželem a začala sama vychovávat dvě děti.

Zdroj : adme.ru

14. Madhu Chopra, matka Priyanky Chopry

Madhu Chopra a otec Priyanky byli vojenskými lékaři, takže se rodina neustále stěhovala z místa na místo. Když měla dívka 1 rok, její matka ji poslala žít s prarodiči a v 7 ji poslala do internátní školy pro ženy. Když budoucí herečka dovršila 13 let, Madhu vzala svou dceru do Spojených států, kde vystudovala.

INDIE-ARTS-CINEMA-BOLLYWOOD: Novinky Photo
Zdroj : adme.ru

15. Gloria Darlene Fox, máma Megan Fox

Gloria Darlene Foxová se rozešla se svým manželem, který pracoval jako vězeňská stráž pro podmínečně propuštěné zločince, když měla její dcera 3 roky. Brzy se však provdala za muže, který byl mnohem starší než ona, a přestěhovala se se dvěma dětmi na Floridu.

Zdroj : adme.ru

16. Judith Ann Berry, máma Halle Berry

Ano, tato světlovlasá blondýnka je opravdu mámou Hally Berry. Judith Ann pracovala jako zdravotní sestra na psychiatrické klinice a provdala se za afroamerického kolegu. Když měla Halle 4 roky, její rodiče se rozvedli a matka vychovávala dvě dcery sama.

Zdroj : adme.ru

17. Larisa Polevshchikova, matka Natashy Poly

Světoznámá ruská supermodelka Natasha Poly věří, že od své matky obdržela 80% svého vzhledu, včetně tenkých kostí, širokého čela a malého nosu. Byla to její matka, která vzbudila v Natasze zájem o modeling a osobní péči. Larisa Polevshchikova je profesní inženýrka, žije v Permu, ale často létá do Evropy za svou dcerou a vnoučaty.

18. Galina Loginova, matka Milla Jovovich

Galina Loginova je sovětská a americká herečka, která má stejně jasný vzhled jako její slavná dcera. Galina vystudovala VGIK a začala hrát ve filmech, zatímco ještě byla studentkou. V roce 1981 emigrovala rodina Jovovičů do Londýna, poté do Spojených států, kde se Galina plně věnovala vzdělávání a kariérnímu rozvoji.

Zdroj : adme.ru

Reklama