in

Co a to říkáte? 11 vojenských TRIKŮ, které vám mohou usnadnit život!

imgur.com imgur.com
Reklama

Jen málo kdo jde dneska z mladých lidí dobrovolně do armády. Dříve to přitom byla povinnost a nebylo to jen tak k ničemu. Hlavně, pokud jste si všimli, spousta mužů si právě z vojny odnesla spoustu dobrých zvyků. Dnes jsme se proto rozhodli vám říci o 11 armádních vychytávkách, které nám údajně dokáží zjednodušit život. Tak to jsme zvědaví.

1. Močení ve sprše

Jedná se nejen o úsporu vody, ale také má prý moč pro naše nohy léčivý účinek.

brightside.me

2. Izolepa jako ochrana proti puchýřům

Dlouhé hodiny ve vojenských botách nejsou zrovna pohodlnou záležitostí. Avšak pokud jdete i vy běhat, nebo máte trávit hodiny v nepohodlných botách, určitě i vy tento trik oceníte.

imgur.com

3. Jeden suk nestačí

Pokud máte na sobě vyšší boty, u kterých chcete mít jistotu, že se nerozváží, udělejte zhruba v polovině boty jeden suk a pak nahoře další. ale dvojitý. Boty se vám tak nerozváží a ani neuvolní.

pixabay.com

4. Dámské vložky jako první pomoc při krvácení

V případě nouze můžete použít dámské maxi vložky, abyste zabránili krvácení z rány. Jednoduše je přiložíte na ránu a přelepíte izolepou.

pinterest.com

5. Cukr do otevřené rány

Věděli jste, že cukr může zabránit množení bakterií? Bakterie nemohou přežít v prostředí s vysokým obsahem cukru.

pinterest.com

6. Sportovní oblečení pro běžný život

Punčochy pro běžce nejsou jen pro běh a nejsou jen sportovním vyjádřením – můžete si je dát pod téměř jakékoli kalhoty, aniž by byly nápadní, a udržují vás v teple a to i při opravdu nízkých teplotách.

unspalash.com

7. Jako diamant

Existuje velmi zvláštní vychytávka, pokud jde o lesklé boty vojáků. Vezmete větší množství krému na boty, nanesete ho na ně a necháte cca 10-15 minut působit. Poté přejedete nad namazaným místem zapalovačem, plamenem nebo tepelnou pistolí a sledujte, jak se začnou lesknout. Na doladění použijte čistý, mírně mokrý hadřík nebo hadr a povrch vyleštěte.

imgur.com

8. Vojenské zastrčení

Není nic jiného, co bychom vám na váš svatební den doporučili více. Pokud vám košile tak úplně nesedí, použijte vojenskou techniku ​​fold-n-tuck aby košile vypadala, že vám sedí dokonale.

twitter.com

9. Jak snadno zapálit oheň

Všichni jsme si někdy koupili ty drahé podpalovače ohně pro účely kempování nebo grilování. Ušetřete peníze a raději použijte vazelínu na vatovém tamponu.

reddit.com reddit.com

10. Jak se zbavit pronásledovatele

Pokud si za jakýchkoli okolností myslíte, že jste pronásledováni, odbočte 4 krát po sobě jdoucích zatáčkách doprava. Pokud stále vidíte svého pronásledovatele, zavolejte na policii.

pixabay.com

11. Umění stlaní postele

Chcete-li, aby vaše postel dokonale, nezapomeňte použít tento vojenský způsob. Přeložte boční část prostěradla a zastrčte ji dovnitř. Poté složte spodní část prostěradla, vytvořte rovný úhel na boku a zastrčte jej také. Udrží to tak prostěradlo na místě a bude to vypadat úhledně.

youtube.com

A co vy dámy a pánové? Přemýšleli jste někdy, že byste šli do armády? My tedy rozhodně ne, protože máme rádi zábavu a disciplína nám moc neříká, ale někdo se jako voják třeba už narodí a baví ho to celý život. Musíme ale uznat, že některé vychytávky jsou opravdu super. Tak doufejme, že budou fungovat.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama