in

9 trendů ze STŘEDOVĚKU, u kterých rozhodně nikdo nečekal, že se vrátí ZPÁTKY!

blogmujeres.com wikipedia.org
Reklama

Standardy ženské krásy se neustále mění, ale jedna věc zůstává nezměněna – oběti, které je ženská polovina lidstva připravena udělat pro svůj vysněný vzhled. Jak ukazuje historie, trendy jsou cyklické a nikdy nevíte, které z nich jsou určeny k tomu, aby nám opět vítězně ukradly naše srdce, a které z nich prozatím zůstanou trendy. No a vypadá to tak, že letos se vrací trendy přímo ze středověku! Však se podívejte sami.

1. Liščí pohled.

instagram.com wikipedia.org

2. Oteklý obličej.

instagram.com wikipedia.org

3. Výrazné oči.

twitter.com wikipedia.org

4. Nahé líčení.

5. Microblading – doplňování a barvení obočí.

View this post on Instagram

𝑀𝒾𝒸𝓇𝑜𝒷𝓁𝒶𝒹𝒾𝓃𝑔 𝑀𝒶𝑔𝒾𝒸🧚🏽‍♀️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ There is nothing more magic than seeing my clients’ reaction to their new eyebrows🥰 NOTHING frames the face quite like a new set of brows thanks to Microblading✍🏼 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Treatment: Microblading⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cost: Microblading – £250⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Combination Brows – £280⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Treatment Duration: 2 hours⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Healing: 7-10 Days ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ (Back to work immediately)⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Results: Lasts up to 18 months⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Maintenance: Annual Top-Up Required⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Discomfort: Minimal – topical anaesthetic used⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Book your Transformation today❤️✍🏼⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #microblading #microbladingrugby #microbladingeyebrows #microbladingartist #microbladingbrows #microbladingleamington #microbladingcoventry #microbladingwarwick #microbladingtraining #microbladingwarwickshire #microbladingmidlands #microbladedbrows #microbladedeyebrows

A post shared by MICROBLADING, SCALP & SKIN (@abigail.grace.beauty) on

Reklama

6. Prodloužení vlasů.

blogmujeres.com wikipedia.org

7. Depilování těla.

8. Odstín vlasů – tzv. Jahodová blond

instagram.com wikipedia.org

9. Těhotenství, někdy i předstírané.

instagram.com wikipedia.org

Nevíme jak vy, ale my jsme se celkem báli, co se pod nadpisem – návrat trendů ze středověku – skrývá. Přeci jen tehdy, to všechno bylo jakýmsi způsobem morbidní a proto jsme měli strach, co nebezpečného se rozhodli dělat ženy dnešní doby. Ale není to nic strašného, ne?

Čerpali jsme z adme.ru 

Reklama