in

10+ částí těla, které odhalují vaši INTELIGENCI! A jak jste na tom vy?

instagram.com instagram.com
Reklama

Zatímco někteří vědci hledají, který z indikátorů inteligence je důležitější, jiní studují lidi ze všech stran, aby pochopili, co přesně na jejich vzhledu a chování může ovlivnit intelektuální schopnosti. A dospívají k velmi neočekávaným závěrům. Ukázalo se, že o vaší mysli může leccos vypovědět vaše výška, váha, délka prstu a dokonce i barva očí. Jisté je jediné, pokud se shodujete ve všech 14 bodech, patříte prý mezi velmi inteligentní lidi.  

1. Jste vysocí.

2. Máte velká prsa (když jste žena :D)

3. Máte modré oči.

4. Oproti tělu máte velkou hlavu.

5. Máte vysoké čelo.

Reklama

6. Nemáte symetrické uši.

7. Máte tenké usměvavé rty

8. Máte špičatou bradu.

9. Máte chlupaté tělo (pokud jste muž :D)

10. Máte římský nos.

11. Máte menší ukazováček

12. Jste levák.

13. Máte menší pas než boky.

View this post on Instagram

Hindsight’s 2020

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

14. Máte průměrnou hmotnost.

View this post on Instagram

it was all going so well until the concentration tongue showed up. Also that water was BLOODY FREEZING and after all that the pic didn’t even make the cut 😂🥶 On a slightly more serious note though, I remember how when I first started this account I used to spend hours screenshotting (before the save feature was a thing!) so many perfect pictures and obsess over why I couldn’t get shots like them. I mean there is absolutely no doubt a great level of skill that goes into creating beautiful and creative content, but there’s also a lot of angles, lighting and a whole bunch of outtakes that we don’t see. I love looking at beautifully curated feeds and admire the work that goes into them, but I also really love looking at bathroom mirror selfies, silly videos and reading raw captions. Know that for every perfect photo there’s at least one concentration tongue in the outtakes. #instagramvsreality

A post shared by lottie drynan (@thetummydiaries) on

Tak to vidíte. Nemusíte si ani dělat žádné IQ testy, protože můžete svůj stav inteligence pozorovat přímo na svém těle. Pokud splňujete všech 14 podmínek, tak se můžete radovat, protože podle vědců spadáte mezi ty inteligentnější. Pokud jste jich ale moc nesplnili, stejně jako my, nic si z toho nedělejte.  

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama